ASFA Yapı Ürünleri Tasarım Dekorasyon San. Tic. Ltd. Şti. ithal yapı malzemeleri satış ve dağıtımı yapmak üzere kurulmuş, ASFA Group çatısı altında faaliyetlerine devam eden CONCEPT firmamızdır.  ASFA Concept; yapı sektöründeki dünya markalarından oluşan bayilikleri ile tüm sektöre toptan ve perakende hizmet vermekte, ileri teknoloji ürünü inşaat malzemeleri ve markalarının tüketici ile buluşmasını sağlamaktadır. İtalyan, İspanyol ve Alman birçok üretici şirketin ürünlerini 500 m2 mağazasında sergilemekte, uzman satış ve mimari kadrosu ile satış ve satış sonrası hizmeti, yüksek kalite anlayışı ile vermektedir.

ASFA Concept, seramik sektöründe dünya devleri arasında sayılan İtalyan Colli, Cerim ve Rex, İspanyol Grespania ve Venus, vitrifiye sektöründe dünyanın en büyük vitrifiye üreticisi Alman Duravit markasını, batarya grubunda Almanya’nın en büyük firmalarından biri olan Grohe markasını, aksesuar ürünlerinde İspanyol Sonia markasını, beyaz eşya grubunda Gaggenau ve Franke  markalarını, hazır mutfak konusunda ise Türkiye’nin seçkin markalarından biri olan Vanucci markası ile hizmet verilmektedir.

ASFA Concept, bölgemizde tamamlanan ve devam etmekte olan prestijli projelerde ürün ve hizmet anlamında yüksek kalite yaklaşımı ile Concept imzasını atmayı başarmıştır. Satış ve satış sonrasında vermiş olduğu hizmetleri ve kalite yaklaşımı ile ASFA Grup vizyon ve misyonunu reel anlamda gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam etmektedir.

ASFA Concept, satmakta olduğu dünya markalarının yanında, bölgemize kazandırabileceği diğer kaliteli marka ve ürünlerin arayışı içindedir. ASFA Concept, kalite anlayışından taviz vermeden yenilikçi yaklaşımı ile dünya markalarını bölgemizde tüketici ile buluşturmaya devam edecektir.